Modne stroje basenowe

strój basenowyWrzesień to pora powrotów z wakacyjnych wojaży, a naładowani pozytywną energią mamy ochotę na uprawianie sportów nawet jeśli pogoda nie dopisuje. W jesienno-zimowe dni możemy naszą energię spożytkować np na basenie. Do tego potrzebny nam jest odpowiedni strój kąpielowy basenowy. Dzięki zastosowaniu drobnych tików w basenowym kostiumie jednoczęściowym kąpielowym można wyglądać atrakcyjnie i czuć się komfortowo. Warto więc je poznać i oczywiście stosować.

Bardzo ważne jest to, aby góra stanika jednoczęściowego odpowiednio podnosiła i modelowała biust. W ten sposób sylwetka zdecydowanie zyskuje na smukłości. Miseczki w kostiumach jednoczęściowych są często usztywniane, miewają także wszyte fiszbiny, dzięki czemu dobrze pełnią swoje zadanie także w stosunku do biustów większych rozmiarów.

Powszechnie stosowane są marszczenia ze względu na to, że doskonale ukrywają niedoskonałości. Stroje bywają pomarszczone w różnych miejscach – zarówno na brzuchu jak i na bokach. Interesującym pomysłem jest ozdobienie dekoltu w taki sposób, aby odciągał uwagę od innych partii ciała na przykład poprzez doszycie kwiatka, frędzelków, falbanki albo po prostu wykonanie górnej części kostiumu z kwiecistej tkaniny, podczas gdy reszta pozostanie jednobarwna.

 

 

Comments are closed.